O mně

Sportu a pohybu se věnuji už od dětství.
Aktivity jako plavání, Sokol a lyžování mi daly základní pohybové návyky a zdravou "závislost" na pohybu, který je součástí mého života.
Začínala jsem jako cvičitelka aerobiku, tenkrát v Základní škole na sídlišti. Chytlo mě to tak, že jsem postupně rozšiřovala a prohlubovala svoje znalosti. Chtěla jsem se dozvědět a naučit víc.
Přes aerobik a různé formy posilování, Bodystyling, Bosu, Flowin, TRX a další, jsem se dostala
k Pilates a dalším zdravotním metodám.
Na Pilates je skvělé, že efekt u klientů je velmi brzy viditelný. Výrazné výsledky přinášejí osobní tréninky, které jsou vlastně formou rehabilitace a postrehabilitace.
Stále se vzdělávám, cvičím a věnuji se svým klientům. To je můj život. To je to, co mě baví nejvíc.


Vzdělání

Pilates Institute®, lektor skupinových lekcí a osobní trenér
ZTV Zdravotní formy cvičení
Bosu® Rehab
Bosu® Core 
                                      FISAF Aerobic Instructor
                                      FISAF Bodystyling Instructor 

                                    

Reference

Lenka, 42 let

Jednoho dne jsem si udělala"něco"s ramenem. Po absolvování různých vyšetření jsem propadla beznaději a když už nešlo bolestí ani spát a nic nepomáhalo ... zavolala jsem Katce. No nevím, proč mě to nenapadlo dřív?

Po první lekci jsem byla schopná dát ruku bezbolestně do kabátu. Cvičila jsem, docházela pravidelně a doma jsem poctivě plnila domácí úkoly. Rameno je dávno v pořádku a s Katkou se teď věnujeme mým zádům. Moc jsem se naučila, zlepšila jsem si postavu a hlavně zdraví.

Silvie,55 let 

Ke Katce na skupinovku jsem přišla náhodou a naprosto bez očekávání jako naprostý nesportovec s odporem k pohybu. Jenomže Katku to prostě baví a to se na výsledku pozná. Dokáže vysvětlovat a obměňovat cviky tak, až vás to začne bavit taky :-)

A ten hlavní bonus? Zjistíte, že i v pokročilém věku se dá získat závislost na cvičení, že vás nemusí bolet záda a že cvičení opraví leckterý neduh.