Ahoj! Jsem Katka.

V oblasti sportu a fitness se pohybuji už 30 let. Sportu a pohybu se věnuji už od dětství. Aktivity jako plavání, Sokol a lyžování mi daly základní pohybové návyky a zdravou "závislost" na pohybu, který je součástí mého života. Začínala jsem jako cvičitelka aerobiku v Základní škole na sídlišti. Chytlo mě to tak, že jsem postupně rozšiřovala a prohlubovala svoje znalosti. Chtěla jsem se dozvědět a naučit víc. Přes aerobik a různé formy posilování, jsem se dostala k Pilates a zdravotním metodám, ke zdravému pohybu.
Jsem osobní trenér Pilates a ZTV, lektor skupinových lekcí, pohybový specialista IQ pohyb Akademie a sportovní masér.
Osobní tréninky, které jsou efektivní formou rehabilitace a post rehabilitace, přinášejí výrazné výsledky a velké zlepšení, pomáhají od bolesti. Individuální přístup je zásadní.
Výsledný efekt podpoří i masáže, tejpování a další terapie.

Věřím, že každý může být fit, stačí chtít a začít.

Můj osobní příběh nejen o tom, jak jsem si zachránila krk i práci.

Začínala jsem před více než 25ti lety jako cvičitelka aerobiku.
Touha po dalším vzdělání mě dovedla k Pilates a zdravotnímu cvičení, ve kterém jsem se "našla". Avšak dlouhodobá fyzická zátěž v nesprávné a pro tělo nevýhodné pozici spolu s pohybovými stereotypy a nedostatečnou kompenzací, vysoké sportovní a pracovní nasazení, to všechno se podepsalo na mém těle a zdraví. Zajímá vás, jak se to projevilo u mě? 
Co se stalo a jak jsem to řešila? 

"Operace nutná"

Jak velké množství lidí slyší tuto větu od svého lékaře a kolik
z nich operaci skutečně podstoupí, a to třeba i úplně zbytečně! Jako absolventka Pilates Institute a IQ Akademie jsem věděla, co dokáže skvěle odvedená práce pohybového specialisty a pevná vůle a vytrvalost. 
Usmlouvala pana doktora o revers a o čas. Rozhodla jsem se cvičit. Svěřila jsem se do péče svému učiteli a kolegovi (Daniel Müller) a intenzivně na sobě pracovala .... 

Přečtěte si celý článek

Poslechněte si podcast